Reklama

.

Naše portfolio


  Od 1. ledna 2015 jsme zahájili na naší doméně provoz nového diskuzního fóra projektu "PODZEMÍ - badatelské fórum". Má podtitul - Zájmové lokality v České republice. Smyslem tohoto projektu je dát prostor komunitě montanistů, speleologů a všech nadšenců podzemí, kteří se chtějí podělit o svoje poznatky, zkušenosti a postřehy při průzkumu zájmových lokalit u nás.

Diskuzní fórum najdete na adrese: http://podzemi.presscont.cz
 

 Od 1. dubna 2014 jsme zahájili na naší doméně provoz nového portálu a diskusního fóra projektu "HORY - portál a fórum pro milovníky hor". Informační a publikační server je určen všem, kteří mají rádi hory, skály a skalní útvary u nás i ve světě. Umožňuje všem registrovaným uživatelům psát články, přispívat do jednotlivých témat v diskuzním fóru, publikovat fotografie ze svých cest, výstupů a lezeckých zážitků. 
Náš projekt dává široký prostor k informování veřejnosti o všech možných aktivitách spojených s problematikou hor. Nabízí příležitost, podělit se s ostatními, o své zkušenosti, zážitky i lezecké úspěchy.

Portál a diskusní fórum najdete na adrese: http://hory.presscont.cz


 Od 1. září 2012 jsme zahájili na naší doméně provoz nové fotogalerie "FOTOGALERIE PRESSCONT" alias "Photogallery of Czech Internet Agency". Fotogalerie je veřejná a náhodným návštěvníkům umožňuje shlédnout fotografie až v maximálním rozlišení! Mohou k nim přidávat svoje komentáře a hodnocení. Fotogalerie neumožňuje zakládat vlastní kategorie ani alba, a vkládat do nich svoje fotografie!!!
Přejeme Vám příjemné chvíle, ztrávené v naší fotogalerii.

Fotogalerii najdete na adrese: http://fotogalerie.presscont.cz 


 Od 1. září 2011 jsme zahájili na naší doméně provoz nového portálu projektu "MYSTERY - záhadologický portál", který má poditul "O tajemnu, nevysvětlitelných záhadách, úkazech a paranormálních jevech.". Smyslem tohoto projektu je dát prostor všem, kteří se zajímají o tuto problematiku a chtějí se s ostatními podělit o svoje poznatky, zkušenosti a zážitky. Kromě publikačního a informačního portálu je k dispozici i diskuzní fórum.

Portál najdete na adrese: http://mystery.presscont.cz 


 Od 1. srpna 2011 jsme zahájili na naší doméně provoz nového diskuzního fóra projektu "FORTIFIKACE - uzavřené fórum", které má poditul "Zájmové objekty doma i v zahraničí pro fortifikační nadšence...". Smyslem tohoto projektu je dát prostor uzavřené komunitě bunkrologů, kteří se chtějí podělit o svoje poznatky, zkušenosti a postřehy při průzkumu zájmových objektů u nás i v zahraničí.

Diskuzní fórum najdete na adrese: http://fortifikace.presscont.cz 


 Od 1. ledna 2011 jsme zahájili na naší doméně provoz nového diskuzního fóra projektu "KDO JE KDO v České republice", které má poditul "Informace o lidech, kteří měli či mají zodpovědnost za to, co se v této zemi dělo nebo právě děje...". Smyslem tohoto projektu je dát prostor všem, kteří mají co říci, respektive napsat o  lidech, kteří nám vládnou nebo rozhodují o našich životech... A to i o těch, kteří tak činili v minulosti a za svá rozhodnutí nikdy nenesli žádnou zodpovědnost.

Diskuzní fórum najdete na adrese: http://kdojekdo.presscont.cz 


Aukro.cz


 Od 1. března 2008 jsme jako mediální partner zahájili provoz portálu a diskusního fóra nového projektu "ČESKOSLOVENSKÁ PVO 1950 - 1992" . Jedná se o jediné místo českého a slovenského internetu, které se zevrubně a komplexně věnuje problematice protivzdušné obrany v bývalém Československu.
Autoři projektu se zde zabývají převážně Protivzdušnou obranou státu, známou pod zkratkou PVOS a také její menší, ale zato mobilnější "sestrou" - Protivzdušnou obranou pozemních vojsk, známější pod zkratkou PVO PV nebo PVOV.
Pokud se rozhodnete navštívit tyto stránky nebo se i aktivně zapojit do projektu, kterého je naše agentura mediálním partnerem, pokračujte kliknutím na následující odkazy:

Portál - Československá PVO 1950 - 1992

Fórum - Fórum portálu CS PVO 1950 - 1992


 Informační a publikační portál Presscont News®, který nabízí možnost zveřejnění vlastních článků. Jednoduchá registrace, komfortní rozhraní pro psaní a vkládání obrázků a dalších příloh. Integrované diskuzní fórum, intuitivní ovládání, přívětivý design. Vhodné pro publikaci PR článků.


 Pochopitelně, že budeme rádi za Vaše názory a postřehy, které je možné zasílat na naši e-mailovou adresu: presscont(zavináč)presscont.cz